Kinkiet ogrodowy Grande - oświetlenie w stylu retro

Lubisz podkreślać swoją osobowość i poczucie estetyki każdym przedmiotem, jaki wybierasz do swojego domu, a zwłaszcza takim, który jest zawsze dobrze widoczny? Oświetlenie zewnętrzne przykuwa uwagę, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Kinkiet ogrodowy Grande łączy w sobie nowoczesność ze stylistyką retro w wyjątkowo udany sposób.

Przywodzi na myśl staroświeckie lampy uliczne, znane już tylko z filmów. Jednak dzięki zastosowaniu czarnego aluminium o lekkim połysku i uproszczonej formy - lampa Grande będzie idealnym dodatkiem również do nowych budynków odpowiadających na obecne trendy. Kinkiet ogrodowy Grande jest przystosowany do zmiennych warunków na zewnątrz - zapewnia to trwałe i bezpieczne użytkowanie, niezależnie od pogody.

Czy lampa Grande jest w Twoim stylu i będzie pasować do Twojego domu? Jeśli tylko cenisz sobie rozwiązania, które przetrwały próbę czasu i są odporne na zmieniające się trendy, ale szukasz też przedmiotów o aktualnym designie, trwałych i funkcjonalnych - to śmiało możesz postawić na kinkiet ogrodowy Grande.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 23,8 cm
Do pobrania