Kinkiet ogrodowy Milan - prostota nowoczesnego stylu

Oświetlenie zewnętrzne nie musi być nudne ani staromodne. Jeśli szukasz lampy, która podkreśli nowoczesny i niebanalny styl Twojego domu, a przy tym będzie się efektownie prezentować - postaw na kinkiet ogrodowy Milan. Forma walca o ściętej pod skosem końcówce jest niemal banalna - i dlatego niezwykle interesująca.

Lampa Milan to z pewnością wyjątkowa ozdoba domu lub ogrodu, co nie umniejsza jej funkcjonalności. Srebrna oprawa ze stali nierdzewnej i mlecznobiała szyba ukrywająca źródło światła, dzielą się na trzonie na równe segmenty, a światło może się rozchodzić w każdym kierunku. Kinkiet ogrodowy Milan jest przeznaczony do montowania pod skosem - w projekcie nie zastosowano dodatkowych elementów, a jedynie odpowiednio ściętą końcówkę. Pozwala to zachować unikalny kształt lampy.

Urządzanie nowoczesnych domów to przede wszystkim uważne dobieranie dodatków i zwracanie uwagi na detale. Lampa Milan to rozwiązanie stworzone do budynku, w którym każdy element jest przemyślany i zachwyca lub intryguje.

Wymiary
Długość 7,6 cm
Szerokość 7,6 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania