Kinkiet Passa – oświetlenie ścienne dwukierunkowe

Jeśli chcesz, aby Twoje oświetlenie ścienne wpisywało się w wystrój wnętrza minimalistycznego, nowoczesnego lub skandynawskiego, kinkiet ścienny Passa to propozycja właśnie dla Ciebie. Będzie praktyczną ozdobą ścienną salonu, sypialni, pomieszczenia reprezentacyjnego. Sprawdzi się również w charakterze oświetlenia korytarza i mniejszych pomieszczeń.

Kinkiet Passa zwraca uwagę swoim wyglądem oraz kolorystyką. Nowoczesny design to dwa połączone ze sobą walce. Każdy z nich wyposażono w oprawkę GU 10 i zaopatrzono w żarówkę LED 3 W.

Po włączeniu oświetlenia powstaje iluminacja skierowana w dwóch kierunkach, co wygląda niezwykle estetycznie i pozwala na rozświetlenie pomieszczenia. Dzięki wykorzystaniu żarówek LED kinkiet jest urządzeniem energooszczędnym.

Kinkiet z naszej kolekcji to inwestycja gwarantująca długie lata użytkowania. Passa został wykonany z metalu lakierowanego na kolor czarny z bardzo estetycznym, złotym przełamaniem w miejscu połączenia walców. Doskonale komponuje się z meblami nowoczesnymi i chromowanymi.