Kinkiet Pinox — klasyczne, dodatkowe oświetlenie

Kinkiety to oświetlenie montowane na ścianach. Główną różnicą pomiędzy kinkietem a plafonem, czy żyrandolem — jest intensywność światła. W przypadku kinkietów jest ono subtelne i delikatne. Z tego też względu ten rodzaj lampy nie oświetli skutecznie całego pomieszczenia, a jedynie je rozjaśni i wprowadzi przyjemną atmosferę.

Jedną z naszych propozycji jest model Pinox. Jest to lampa stworzona z myślą o nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Posiada czarną konstrukcję oraz mleczny klosz. Została wykonana z połączenia stali i szkła.

Produkt ten charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Przy jego produkcji zwrócono uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Jest odpowiednio dopracowany.

Kinkiet posiada jedno źródło światła o maksymalnej mocy 60 W. Zapewni dostateczne dodatkowe oświetlenie i zagwarantuje przyjemną atmosferę.

Kinkiet Pinox to lampa niewielkich rozmiarów. Posiada 15 cm szerokości oraz 15 cm wysokości. Odnajdzie się w dowolnie wybranym pomieszczeniu, również w tym ciasnym i niewielkim!

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 72 cm
Wysokość 100 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania