Kinkiet Pinto Gold – oświetlenie z klasą

Jeśli chcesz, aby oświetlenie ścienne wpisywało się w wystrój nowoczesny, eklektyczny lub glamour postaw na kinkiet Pinto Gold. To estetyczny, funkcjonalny dodatek, który sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach domowych (jak salon czy sypialnia) oraz usługowych (biurach, hotelach, pensjonatach).

Kinkiet składa się z podstawy mocującej, do której przytwierdzono złotą oprawę osłoniętą przezroczystym kloszem. Wszystko łączy krótkie ramię, kolorystycznie spójne z podstawą. Ten prosty design jest zarazem bardzo estetyczny i sprawia, że Pinto Gold to nie tylko źródło światła, ale także ozdoba wnętrza.

Włącznik światła umieszczono w podstawie, dzięki czemu nie rzuca się w oczy. Do kinkietu Pinto Gold dobierz odpowiednią żarówkę - np. E27 o maksymalnej mocy 40 W.

To ciekawe oświetlenie ścienne zostało wykonane z metalu, a jego klosz to wytrzymałe szkło. Podstawa ma kolor czarny, a oprawa złoty. Takie połączenie daje poczucie luksusu i elegancji. Kinkiet będzie świetnie komponować się z meblami klasycznymi, pasującymi do wnętrz eklektycznych, glamour czy nowoczesnych.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 23 cm
Waga 1.158 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo