Czarny kinkiet Priddy – gwarancja dobrego stylu

Należysz do osób, które cenią sobie klasykę i ponadczasowy design? Jeśli wybór oświetlenia do domu wydaje Ci się trudną sztuką, wybierz wyjątkowy kinkiet, który doskonale pasuje do dowolnego wnętrza. Rozwiązaniem dla Ciebie jest uniwersalny kinkiet Priddy w kolorze czarnym. Zależnie od własnego pomysłu aranżacyjnego, możesz wykorzystać go w salonie, sypialni, kuchni, a nawet gabinecie.

Kinkiet Priddy przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznego stylu, którzy zwracają uwagę na stonowane dodatki. Półkolisty klosz kinkietu wykonany został z odpornej stali lakierowanej w kolorze czarnym. Od wewnątrz klosz pokryty jest białym lakierem, dzięki czemu odbija światło i daje wrażenie spotęgowanej jasności. Kinkiet przymocowany jest do czarnego uchwytu. Jego zaletą jest możliwość regulacji kąta padania światła, która zwiększa funkcjonalność oświetlenia i pozwala dostosować je do Twoich potrzeb.

W sklepie online Black Red White znajdziesz także inne uniwersalne lampy z kolekcji Priddy w dwóch kolorach: czarnym i miedzi antycznej. Wybierz idealny model dla siebie!

Wymiary
Długość 21,5 cm
Głębokość 13 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania