Kinkiet PURO – subtelna lampa, która doda Twojemu wnętrzu charakteru

Umieszczenie w pomieszczeniu kinkietu to doskonały sposób, aby stworzyć w nim osobliwy nastrój. Spełni on funkcję dodatkowego oświetlenia wnętrza, dzięki któremu aranżacja stanie się harmonijna i jednocześnie oryginalna. Dostępny w naszej ofercie kinkiet PURO to idealny sposób na doświetlenie przestrzeni salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Jego design umożliwi łatwe dopasowanie kinkietu do stylu nowoczesnego, eleganckiego, klasycznego, a także minimalistycznego, gdzie występuje stonowana kolorystyka.

Kinkiet PURO jest wykonany z czarnego metalu, białe elementy to wysokiej jakości szkło. Wymiary produktu: szerokość: 12 cm, wysokość: 41,5 cm. Lampa ma klasę szczelności IP44, co umożliwia umieszczenie jej w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

Źródła światła, jakie posiada kinkiet PURO to 3 żarówki o typie gwintu G9 (brak źródeł światła w zestawie). Maksymalna moc wynosi 20 W.

Zadbaj o odpowiedni nastrój w swoim wnętrzu – kinkiet PURO to wyjątkowy element oświetlenia, który spełni Twoje oczekiwania i pozytywnie Cię zaskoczy!

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 41,5 cm
Waga 1 kg
Do pobrania