Kinkiet Sardo - wprowadź blask do swojego wnętrza!

Kinkiet Sardo w kolorze złotymto oryginalna propozycja dodatkowego oświetlenia ściennego. Wysoka jakość materiałów i harmonijna jasna kolorystyka sprawiają, że lampa prezentuje się niezwykle efektownie, równocześnie rozjaśniając pomieszczenie. To dobry wybór do sypialni, łazienki, korytarza lub salonu w stylu glamour.

Lampa Sardo wyróżnia się nowoczesnym kształtem klosza wykonanego ze szkła w kolorze bursztynowym. Ciepła barwa szkła sprawia, że światło jest przyjemnie rozproszone i przytulne. Złoty stelaż dodatkowo odbija blask żarówki, dodatkowo rozjaśniając wnętrze, Całość prezentuje się bogato i elegancko.

Kinkiet Sardo posiada pojedynczą oprawkę typu E27 z możliwością montażu żarówki o maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa jest energooszczędna., a równocześnie zapewnia dużo światła. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję przed kurzem.

Kinkiet Sardo to stylowa lampa, która sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Wprowadź blask do swojego wnętrza!

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 29 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania