Kinkiet Sardo - połączenie nowoczesności i klasyki

Szukasz oryginalnego i stylowego oświetlenia do swojego mieszkania? Kinkiet Sardo to intrygujące połączenie nowoczesnych materiałów i klasycznego kształtu lampy ściennej. Możesz oświetlić nim korytarz, lustro w łazience lub zawiesić nad szafkami nocnymi obok łóżka. W każdym miejscu będzie prezentować się bardzo stylowo!

Lampę Sardo wyróżnia efektowny klosz wykonany ze szkła w kolorze bursztynowym. Ciepła barwa szkła przyjemnie rozprasza światło i wprowadza przytulny klimat do pomieszczenia. Klosz został umieszczony na stelażu ściennym z czarnego matowego metalu.

Jednopłomienny kinkiet Sardo posiada oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa dostarcza dużo światła, a jednocześnie jest energooszczędna. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję przed kurzem.

Kinkiet Sardo to stylowa propozycja oświetlenia do nowoczesnego lub klasycznego wnętrza. Lampa sprawdzi się jako samodzielne światło lub element spójnej aranżacji z innymi kinkietami z serii Sardo.

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 29 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania