Kinkiet Segre - dodatkowe oświetlenie do twojego wnętrza!

Szukasz dodatkowego światła do salonu lub korytarza, a może pomysłu na modną aranżację łazienki lub sypialni? Kinkiet Segre łączy klasyczny styl z nowoczesnym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami. Wprowadź światło i design do swojego wnętrza!

Kinkiet Serge posiada klasyczną budowę. Jego największą ozdobą jest biały, częściowo transparentny klosz o okrągłym kształcie. W środku znajduje się pojedynczy punkt świetlny, w którym możesz zamontować modną żarówkę filamentową. Klosz podtrzymywany jest przez ramię i podstawę ze stali w kolorze czarny mat.

Jednopłomienna lampa posiada oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 oraz maksymalnej mocy 60W, dzięki czemu jest równocześnie energooszczędna i zapewnia dużo światła. Klasa szczelności IP20 chroni jej konstrukcję przed kurzem i pyłem z powietrza.

Niewielkie wymiary lampy sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie każdego pomieszczenia. Możesz także zawiesić ją po obu stronach lustra lub nad szafkami nocnymi w sypialni. Kinkiet Segre to sposób na modne oświetlenie wnętrza!

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 72 cm
Wysokość 100 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania