Kinkiet Siena – uniwersalny wybór

Oświetlenie w stylu skandynawskim zwykle oznacza proste formy i bazowe, stonowane kolory. Pasuje ono właściwie do każdego wnętrza – zarówno klasycznego, jak i wypełnionego designerską dekoracją. Może grać główną rolę, ale może też być jedynie tłem dla reszty akcesoriów – tak jak klasyczny kinkiet Siena.

Kinkiet Siena ma formę stożka osadzonego na wydłużonym walcu. Biały kinkiet zapewni we wnętrzu dyskretne, subtelne światło, dlatego nadaje się szczególnie do sypialni i salonu – stworzy w nich intymną atmosferę. Metalowy kinkiet wyróżnia nowoczesny design. Świetnie wygląda na tle jasnej ściany w szarym, białym, piaskowym lub beżowym kolorze, choć w kontrastowych połączeniach – na granatowej lub ciemnooliwkowej ścianie również da ciekawy dla oka efekt.

Kinkiet ma klosz o szerokości 20 cm, dzięki czemu lampa doświetli odpowiednio pomieszczenie średniej wielkości. Kierunek padania światła można samodzielnie wyregulować, przechylając klosz lampy w wybraną stronę. Do kinkietu można dobrać również lampę podłogową Siena z tej samej rodziny.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania