Kinkiet Siena – uniwersalny wybór

Oświetlenie w stylu skandynawskim zwykle oznacza proste formy i bazowe, stonowane kolory. Pasuje ono właściwie do każdego wnętrza – zarówno klasycznego, jak i wypełnionego designerską dekoracją. Może grać główną rolę, ale może też być jedynie tłem dla reszty akcesoriów – tak jak klasyczny kinkiet Siena.

Kinkiet Siena ma formę stożka osadzonego na wydłużonym walcu. Biały kinkiet zapewni we wnętrzu dyskretne, subtelne światło, dlatego nadaje się szczególnie do sypialni i salonu – stworzy w nich intymną atmosferę. Metalowy kinkiet wyróżnia nowoczesny design. Świetnie wygląda na tle jasnej ściany w szarym, białym, piaskowym lub beżowym kolorze, choć w kontrastowych połączeniach – na granatowej lub ciemnooliwkowej ścianie również da ciekawy dla oka efekt.

Kinkiet ma klosz o szerokości 20 cm, dzięki czemu lampa doświetli odpowiednio pomieszczenie średniej wielkości. Kierunek padania światła można samodzielnie wyregulować, przechylając klosz lampy w wybraną stronę. Do kinkietu można dobrać również lampę podłogową Siena z tej samej rodziny.

Siena - wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 15W
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A+