Kinkiet Soft Led – praktyczny i prosty, idealne dodatkowe oświetlenie

Minimalistyczny kinkiet Soft Led to znakomity pomysł na dodatkowe oświetlenie w domu i nie tylko. Pasuje do każdego pokoju, kuchni, przedpokoju, biur, sklepów. Może być użyty do podświetlenia konkretnego eksponatu, np. w muzeum lub obrazu w galerii sztuki. Nawet w salonie można dzięki niemu wyeksponować fragment przestrzeni z ciekawą kompozycją kwiatową lub pamiątką z podróży. Stylem najbliżej mu do wystroju nowoczesnego, industrialnego, loftowego, minimalistycznego. Kinkiet Soft Led w dyskretny sposób oświetli dokładnie to, co chcemy podkreślić w wystroju.

Kinkiet Soft Led jest zrobiony z aluminium i tworzywa sztucznego. Jest w kształcie prostej belki, gdzie oprawa mocno kontrastuje kolorystycznie z białą obudową źródła światła. Kinkiet sprzedawany jest wraz z żarówką LED o gwincie T8. Kolor to grafit. Jego wymiary wynoszą: 9 × 63 × 6 cm.

Pasuje do chłodnej kolorystyki i minimalistycznych aranżacji. Będzie też świetnie się komponować z innymi lampami Soft Led, więc można stworzyć spójny wystrój właśnie dzięki nowoczesnemu oświetleniu.

Wymiary
Szerokość 63 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania