Kinkiet Stereo – niewielka lampa w wielkim stylu

Oświetlenie nie służy wyłącznie celom praktycznym – rozmieszczone w różnych miejscach lampy potrafią stworzyć jedyną w swoim rodzaju atmosferę, dzięki której wnętrze po zmroku wydaje się przyjazne i ciepłe. Jeśli właśnie taki klimat chcesz osiągnąć w swoim domu, sięgnij po nowoczesny kinkiet Stereo.

Za pomocą tej lampy możesz oświetlić niemal każde wnętrze – niewielki rozmiar pozwala ją zamontować nawet w wąskim korytarzu, holu czy garderobianej wnęce. Geometryczny klosz z metalu oraz kontrastowe zestawienie czerni i bieli sprawiają, że kinkiet Stereo stanowi elegancki dodatek do każdej nowoczesnej aranżacji. Klosz całkowicie zasłania żarówkę, dzięki czemu spod lampy wydobywa się łagodna poświata – tym sposobem światło podkreśla dekoracje umieszczone na ścianie, a przy tym buduje kameralny klimat we wnętrzu.

Designerski, czarno-biały kinkiet sprawdzi się jako lampa nocna do nowoczesnej sypialni – nie tylko podkreśli styl wnętrza, ale i sprawi, że Twój wieczorny odpoczynek będzie upływał w przytulnym otoczeniu. Lampy możesz zamontować także symetrycznie po obu stronach ściany TV czy na korytarzu.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 11 cm
Do pobrania