Kinkiet Stereo – niewielka lampa w wielkim stylu

Oświetlenie nie służy wyłącznie celom praktycznym – rozmieszczone w różnych miejscach lampy potrafią stworzyć jedyną w swoim rodzaju atmosferę, dzięki której wnętrze po zmroku wydaje się przyjazne i ciepłe. Jeśli właśnie taki klimat chcesz osiągnąć w swoim domu, sięgnij po nowoczesny kinkiet Stereo.

Za pomocą tej lampy możesz oświetlić niemal każde wnętrze – niewielki rozmiar pozwala ją zamontować nawet w wąskim korytarzu, holu czy garderobianej wnęce. Geometryczny klosz z metalu oraz kontrastowe zestawienie czerni i bieli sprawiają, że kinkiet Stereo stanowi elegancki dodatek do każdej nowoczesnej aranżacji. Klosz całkowicie zasłania żarówkę, dzięki czemu spod lampy wydobywa się łagodna poświata – tym sposobem światło podkreśla dekoracje umieszczone na ścianie, a przy tym buduje kameralny klimat we wnętrzu.

Designerski, czarno-biały kinkiet sprawdzi się jako lampa nocna do nowoczesnej sypialni – nie tylko podkreśli styl wnętrza, ale i sprawi, że Twój wieczorny odpoczynek będzie upływał w przytulnym otoczeniu. Lampy możesz zamontować także symetrycznie po obu stronach ściany TV czy na korytarzu.

Stereo - wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.85 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał stal
Typ gwintu GU10
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie Nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały/czarny