Kinkiet Stereo – magia światła w nowoczesnym wnętrzu

Lampy montowane na ścianie to dobre rozwiązanie, gdy chcesz zaoszczędzić miejsce i jednocześnie skutecznie oświetlić wybrany fragment przestrzeni, np. łóżko w sypialni, ścianę TV lub galerię zdjęć. Dlatego otwórz się na nowe możliwości i wybierz do swojego domu nowoczesny kinkiet Stereo.

Niewielka i praktyczna lampa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnego miejsca. Za jej uniwersalnym zastosowaniem przemawia również subtelny efekt oświetlenia. Żarówka jest ukryta pod metalową obudową i skierowana w dół, dzięki czemu kinkiet Stereo przepięknie oświetla ścianę, tworząc na niej łagodną poświatę. Jednocześnie geometryczny kształt wraz z kontrastowym wykończeniem w bieli i czerni nadają lampie designerski i bardzo nowoczesny charakter.

Ze względu na niewielkie rozmiary kinkiet Stereo znajdzie zastosowanie niemal wszędzie – w sypialni, salonie, kuchni, przedpokoju na korytarzu. Będzie pasować zwłaszcza do wnętrz minimalistycznych, utrzymanych w chłodnej i stonowanej kolorystyce

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 11 cm
Do pobrania