Kinkiet Sticks – podkreśla charakter wnętrza

Czy wyobrażasz sobie profesjonalnie zaprojektowane wnętrze bez dodatkowego oświetlenia? Światło sączące się z różnych stron pomieszczenia sprawia, że aranżacja robi wrażenie nawet w ponury, zimowy dzień. Sięgnij po designerski kinkiet Sticks i przekonaj się, że światło to najlepszy architekt wnętrz.

Czy proste rozwiązania mogą mieć wpływ na wyjątkowość aranżacji? Oczywiście – wystarczy spojrzeć na ten metalowy kinkiet. Lampa składa się z okrągłej podstawy i ustawionego poziomo ramienia, zakończonego dwoma oprawkami na żarówkę. Mimo minimalistycznej konstrukcji kinkiet Sticks z pewnością zostanie zauważony – jest to zasługa oryginalnej formy, ale również wyrazistego połączenia kolorów czarnego i miedzianego. Jeśli dokupisz do lampy ozdobne żarówki z widocznym żarnikiem, całość nabierze jeszcze bardziej intrygującego charakteru.

Metalowa lampa ścienna bez klosza to doskonały wybór, jeśli potrzebne Ci oświetlenie w stylu nowoczesnym lub loftowym, które będzie ozdobą zarówno w dzień, jak i po włączeniu światła. Kinkiety możesz zamontować w sypialni lub w salonie – będą świetnie prezentować się na tle ściany wykończonej czerwoną cegłą.

Wymiary
Długość 38 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.56 kg
Do pobrania