Kinkiet Techno New – nowoczesność, elegancja i prostota

Nowoczesne wnętrza mogą wyróżniać się przeróżnymi aranżacjami i niepowtarzalną estetyką. Wszystkie potrzebują jednak funkcjonalnego oświetlenia, które podkreśli modny wystrój. Kinkiet Techno New pasuje do każdego wnętrza, dodając mu stylu i rozjaśniając każdy kąt.

Lampa ścienna Techno New wykonana jest z wytrzymałego metalu i składa się ze zginanego ramienia oraz półkolistego klosza. Matowa powierzchnia pomalowana jest na klasyczny czarny kolor, kontrastujący z bielą po wewnętrznej stronie. Możliwość dopasowania ustawienia lampy oraz jej prosty design czynią z niej idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Takie rozwiązania sprawdzają się w każdym wnętrzu, niezależnie od aranżacji.

Kinkiet Techno New doskonale wpisuje się w nowoczesną estetykę i pasuje do pomieszczeń w stylu minimalistycznym czy industrialnym. Równie dobrze będzie prezentować się też we wnętrzach retro, eko, eklektycznych albo boho. Lampa przyda się chociażby jako światło nad biurkiem w pokoju młodzieżowym, boczne oświetlenie przy łóżku w sypialni lub lampka w salonie.

Wymiary
Szerokość 20-50 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting