Kinkiet Treehouse – koniec z ciemnymi zakamarkami!

Czujesz, że wnętrzom Twojego domu czegoś brakuje, ale nie chodzi o dodatki i dekoracje? W takim razie zadbaj o to, aby pojawiło się w nim więcej światła – kinkiet Treehouse zachwyci Cię swoim naturalnym designem i funkcjonalnością.

Ta niewielka lampa ścienna pomoże Ci uzupełnić domowy system oświetlenia – dzięki ruchomemu, metalowemu uchwytowi możesz skierować światło żarówki wszędzie tam, gdzie go brakuje. Jednocześnie kinkiet wprowadza do wnętrza naturalny, przytulny akcent – elementy mocowania zostały wykonane z olejowanego drewna dębowego. Cylindryczny klosz powstał z białej tkaniny, dzięki czemu światło jest nadal jasne, ale łagodnie stłumione i rozproszone.

Lampa ścienna Treehouse wpisuje się w styl skandynawski, choć stonowana estetyka pozwala jej użyć także w innych aranżacjach. Sprawdzi się w sypialni i salonie – ruchomy klosz umożliwi Ci dokładne oświetlenie książki, czasopisma czy telewizor. Ze względu na mały rozmiar kinkiet może służyć także do oświetlenia korytarza czy schodów.

Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania