Kinkiet Trinity – stylowe oświetlenie Twojego wnętrza

O stylowym charakterze aranżacji przesądza nie tylko wyposażenie, ale także dodatki i oświetlenie. Szukasz pomysłu na dodatkową lampę? Nie sposób pominąć kinkietu Trinity. Oryginalna lampa wyróżnia się eleganckim kształtem oraz klasyczną kolorystyką. Model jest równocześnie bardzo nowoczesny i praktyczny, a ruchome ramie pozwoli Ci zawsze dostosować światło do Twoich potrzeb.

Największą ozdobą kinkietu Trinity są trzy okrągłe klosze wykonane ze szkła dymnego. Klosze umieszczone zostały na stylowym stelażu w kolorze antycznego złota. Dwa ramiona stanowią oś góra-dół, a trzecie wychodzi w głąb pomieszczenia i posiada możliwość regulacji. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podstawę ścienną o tym samym kolorze.

Trójpłomienna lampa posiada oprawki na żarówki o gwincie G9 i maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej wytrzymałość.

Kinkiet Trinity posiada wymiary 60x40x15 cm. Oświetlenie świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub domowym gabinecie.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 60 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania