Kinkiet Trinity – efektowny wybór do Twojego wnętrza

Szukasz pomysłu na efektowne oświetlenie wnętrza? Zwróć uwagę na lampy z kolekcji Trinity. Stylowy kinkiet wyróżnia się oryginalnym kształtem i elegancką kolorystyką. Takie oświetlenie nie tylko pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza dodatkowe światło, ale także doda atrakcyjności całej aranżacji. Praktyczne ruchome ramie pozwoli Ci dostosować kierunek światła do Twoich potrzeb.

Kinkiet Trinity posiada trzy okrągłe klosze wykonane z mlecznego szkła w kolorze białym. Oświetlenie zostało umieszczone na prostym stelażu w kolorze antycznego złota oraz okrągłej podstawie ściennej. Trzy źródła światła zapewniają oświetlenie przestrzeni poniżej i powyżej lampy. Ruchome ramię daje możliwość regulacji.

Lampa została wyposażona w oprawki na żarówki o gwincie G9 o maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Kinkiet Trinity posiada praktyczne wymiary 60x40x15 cm. Oświetlenie stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub na klatce schodowej.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 60 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania