Kinkiet Vallemare – połączenie klasy i nowoczesności

Vallemare to nowoczesna lampa ścienna z wbudowanym LED-em, dzięki czemu pozwala nie tylko na gustowne uzupełnienie wystroju wnętrza, ale również na zaoszczędzenie energii. Kinkiet rozświetli wnętrza w stylu minimalistycznym, modernistycznym czy glamour.

Kolor kinkietu to chrom z przezroczystymi elementami. Wyjątkową, ciekawą ozdobę stanowią kryształki, które przełamują swoją dekoracyjnością nieco surowy, nowoczesny design. To interesujące połączenie delikatności kryształków i surowości materiału daje wyjątkową lampę, którą zapragniesz mieć w swoim salonie lub sypialni.

Wysokość kinkietu to 32 cm a jego szerokość – 13 cm. Doskonale wpasuje się w różne wnętrza domowe, tworząc ciekawy klimat dzięki kształtom, ozdobom i ciepłemu światłu.

Kinkiet Vallemare to również dobry pomysł do pokoi i korytarzy hotelowych. To również ciekawe rozwiązanie na oświetlenie do niewielkich knajpek i restauracji, szczególnie tych o wysmakowanym, nowoczesnym wystroju. Kinkiet ścienny z kryształkami to gustowny akcent każdego pomieszczenia.

Wymiary
Szerokość 13 cm
Wysokość 32 cm
Waga 0.492 kg
Do pobrania