Kinkiet VEGA – betonowe oświetlenie do surowego wnętrza

Surowe i minimalistyczne wnętrza mogą być oazą spokoju i relaksu. Wystarczy, że wyposażysz je w odpowiednie oświetlenie. Przedstawiamy Ci betonowy kinkiet VEGA. To nasza propozycja dla miłośników prostych geometrycznych form. Ten model doskonale wpasuje się w industrialną, nowoczesną, a nawet skandynawską przestrzeń. Daj się zaskoczyć wzorowi, jaki powstaje po zapaleniu tego oświetlenia punktowego.

Prostokątny kinkiet VEGA o wymiarach 10 × 12 × 50 cm powstał z betonu architektonicznego. Za sprawą szczelnej obudowy (zgodnie z klasą IP20) jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W środku klosza kinkietu znajdują się dwa gwinty E27 na żarówki o mocy 60 W. Dzięki odkrytej górze oświetlenie punktowe emituje więcej światła niż standardowe modele o podobnej wielkości.

Zastanawiasz się, gdzie warto umieścić kinkiet VEGA? Może zagościć w łazience obok lustra, w przedpokoju czy na klatce schodowej. Świetnie zaprezentuje się na ścianie w sypialni, dzięki niemu stworzysz przyjemną atmosferę zachęcającą do wieczornego relaksu.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 10 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania