Kinkiet zewnętrzny Lens – modny dodatek na zewnątrz

Jeśli dekorując wnętrze swojego domu stawiasz na modne dodatki oraz funkcjonalne akcesoria i chcesz, by przestrzeń poza domem utrzymana była w spójnej aranżacji, z pewnością zależy Ci na dobraniu odpowiedniego oświetlenia. W końcu ma ono duży wpływ na spędzane poza domem chwile, warto więc postawić na lampę zewnętrzną, która oprócz oświetlenia, umili nam chwile spędzane na zewnątrz.

Lubisz nowoczesne rozwiązania, ale też zależy Ci na zgodnej z głównym zamysłem aranżacyjnym prezencji - taką lampą jest kinkiet zewnętrzny Lens. Jeżeli Twój dom wykonany jest z materiałów w stonowanej kolorystyce, które dodają mu surowości, kinkiet Lens tylko podkreśli piękno elewacji.

Lampę zewnętrzną natynkową Lens wykonano w całości z aluminium w białym kolorze. Wyposażono go także w podwójny moduł LED o mocy 2 × 2W. Jest to dobry wybór dla osób, którym zależy na oszczędności prądu.

Kinkiet Lens jest dwukierunkowy, dzięki czemu nie tylko doświetli przestrzeń użytkową pod sobą, ale także elewację Twojego domu.

W Black Red White znajdziesz również kinkiet zewnętrzny Lens w kolorze czarnym.

Wymiary
Szerokość 4,5 cm
Wysokość 17,5 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania