Kinkiet zewnętrzny Thika B — jasny i stylowy

Szukasz stylowego i jasnego oświetlenia na zewnątrz budynku? Kinkiet zewnętrzny Thika B zachwyca nowoczesnym wzornictwem i energooszczędnymi rozwiązaniami. Oświetlenie świetnie sprawdzi się na ganku przy wejściu do domu lub na klatkę schodową. Kinkiet to także dobry wybór na taras lub do kawiarnianego ogródka

To, co wyróżnia kinkiet zewnętrzny Thika B to przeźroczysta obudowa światła w nowoczesnej ramie z aluminium w kolorze czarnym. Nowoczesny kształt kwadratu o zaokrąglonych bokach i wymiarach 18 × 18cm nadaje oświetleniu designerskiego charakteru i sprawia, że kinkiet prezentuje się bardzo stylowo.

Równocześnie lampa jest energooszczędna i przyjazna środowisku. Wmontowane światło źródło światła LED posiada temperaturę barwową 3000K oraz maksymalną moc 15W. Klasa szczelności IP44 chroni lampę przed wilgocią, mrozem i innymi czynnikami atmosferycznymi.

Kinkiet zewnętrzny Thika B to stylowa i energooszczędna propozycja oświetlenia zewnętrznego. Jasne światło o ciepłej barwiepodkreśla elewacje i zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Wymiary
Szerokość 18 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania