Delikatny i nowoczesny kinkiet zorba do sypialni

Wybór oświetlenia do mieszkania może mieć olbrzymi wpływ na samopoczucie, dlatego też warto dobrze przemyśleć swoją decyzję. Przede wszystkim należy się zastanowić nad tym, jak długo przebywa się w danym pomieszczeniu i do czego ono głównie służy. Na przykład w kuchni najlepiej sprawdza się światło jasne, które rozchodzi się w każdym kierunku, a także w postaci jarzeniówek. Inne zaś wybierze się do sypialni; bardzo często będzie to kinkiet.


Dyskrecja i brak efektu zmęczonych oczu

Wybierając kinkiet Zorba, można bardzo łatwo stworzyć dyskretną, nowoczesną aranżację. W dodatku taki kinkiet lampa może zostać zamocowany w wielu różnych miejscach. Najczęściej taka lampa znajduje swoje miejsce nad nocną szafką, bądź też nad lustrem, jeśli w ten element sypialnia zostanie wyposażona. Zaletą tego kinkietu jest to, że światło sączy się z niego bardzo delikatnie, rozchodząc po ścianie, pionowo w górę i w dół. W ten sposób oświetlenie w tym pomieszczeniu nie podrażnia oczu, ani nie wywołuje efektu zmęczonych oczu.


Perfekcyjna, nowoczesna geometria

Biorąc pod uwagę kształt tego oświetlenia, można przyznać, że kinkiet lampa cechuje precyzja wykończenia. Przypomina idealny prostokąt, toteż bardzo łatwo taki element można dokładnie dopasować do rozmieszczenia poszczególnych mebli. Idealny i foremny kinkiet uda się efektownie umocować tak, by jednocześnie stanowił ozdobę pomieszczenia. Tak się z pewnością stanie, gdyż jest on i elegancki i nowoczesny, ze szklanym kloszem w mlecznym odcieniu. Jego obecność wprowadzi do wnętrza spokojną aurę bezpiecznej przystani. Jednocześnie światło jest na tyle jasne, że można przy nim komfortowo czytać książkę.

Informacje techniczne

 

Wykończenie w kolorze białym Klosz szklany w kolorze białym mlecznym Źródło światła 2xE27 60W, brak w wyposażeniu
Zorba - wymiary
Długość 40 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.256 kg
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

 

Wykończenie w kolorze białym Klosz szklany w kolorze białym mlecznym Źródło światła 2xE27 60W, brak w wyposażeniu
Pozostałe informacje
Źródło światła E27 60W
Materiał drewno/szkło