Komplet klamerek drewnianych – zobacz, jak może Ci się przydać w dekoracji!

Uwielbiasz ręcznie robione prezenty, w których możesz dopracować każdy detal? Podobają Ci się drobne, delikatne ozdoby? W takim razie przydadzą Ci się też klamerki drewniane w kształcie koników! Te urocze, malutkie elementy posłużą Ci w wielu sytuacjach – także przy okazji bożonarodzeniowego dekorowania domu.

Nasze drewniane klamerki mają wymiary 4 × 4,5 cm i są w naturalnym beżowym kolorze. Do każdej klamerki został doczepiony uroczy konik na biegunach. Koniki są dodatkowo ozdobione brokatem.

Do czego możesz wykorzystać takie klamerki w koniki? Ogranicza Cię tylko Twoja inwencja twórcza. Możesz w nie ozdobić kartki świąteczne, które wyślesz do swoich bliskich, albo użyć ich do zamknięcia drobnego prezentu, na przykład małej torebeczki z cukierkami lub aromatyczną zimową herbatą. Jeśli szukasz czegoś do dekoracji wnętrza, to nasze klamerki możesz wykorzystać do stworzenia wyjątkowej galerii zdjęć. Wystarczy, że na ścianie powiesisz sznurek i klamerkami przyczepisz do niego ulubione zdjęcia.

Wymiary
Wysokość 4,5 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania