Zielony koc z mikrofibry - sposób na beztroski odpoczynek

Jak wprowadzić powiew świeżości do swojej sypialni? Wystarczy postawić na oryginalne dodatki w ożywczych, intensywnych kolorach. Jednym z nich może być zielony koc z mikrofibry, który pomoże Ci stworzyć nowoczesną aranżację. /uniwersalny koc z pewnością przyda się w każdej sypialni. Możesz wykorzystać go jako narzutę na łóżko lub sofę. Podczas relaksu i odpoczynku koc otuli Cię swoją miękkością i pozwoli się szybko rozgrzać.

Zielony koc z mikrofibry to także doskonała propozycja do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Możesz dobrać do niego stylowe dodatki w wielu różnych kolorach. Dobrze będzie wyglądał w otoczeniu dekoracyjnych poduszek w kolorze miętowym, żółtym lub błękitnym. Koc z mikrofibry ma wymiary 130 x 160 cm, dzięki czemu po zwinięciu w rulon zajmuje naprawdę niewiele miejsca w szafie.

Zielony koc to również sprawdzony pomysł na stylowy upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego obdarowanego. Koce z mikrofibry dostępne są w ofercie BRW w różnych wersjach kolorystycznych.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania