Piaskowy koc z mikrofibry - sposób na rozgrzewkę

Szukasz pomysłu na małą zmianę w wystroju swojej sypialni? Idealnym sposobem na ocieplenie aranżacji wnętrza będzie piaskowy koc z mikrofibry, który pasuje kolorystycznie do niemal każdego pomieszczenia. Uniwersalny koc w jasnym kolorze sprawi, że pomieszczenie wyda się bardziej przytulne. Będzie również niezastąpiony w długie, chłodne wieczory oraz zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebować szybkiego sposobu na rozgrzanie się.

Uniwersalny koc ma wymiary 130 x 160 cm. Dzięki temu sprawdzi się jako pled, którym możesz okryć się np. podczas lektury ulubionej książki czy oglądania telewizji. Po zwinięciu w rulon zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możesz go łatwo przechowywać oraz zabrać ze sobą np. w podróż. Z powodzeniem sprawdzi się również jako koc plażowy lub koc piknikowy.

Miękka mikrofibra to materiał, który łatwo się pierze. Zalecana temperatura prania koca to 30 stopni celsjusza. Szukasz innego koloru? Koc z mikrofibry dostępny jest w naszym asortymencie w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania