Bawełniana narzuta – maksimum przytulności

Myślisz o jesienno-zimowej aranżacji domu? Dekoracja na ten sezon rządzi się własnymi regułami. Będą Ci potrzebne określone akcesoria, w tym świece, świeczniki, kule świetlne oraz odpowiednie tekstylia - takie, które wprowadzą do wnętrza nastrój sprzyjający wypoczynkowi i spokój. Takim dodatkiem jest stylowa narzuta!

Grubo tkana, bawełniana narzuta jest nie tylko piękna, ale także pomoże szybko zasłać łóżko w sypialni. Z pomocą jej oraz zaledwie kilku innych elementów łatwo zmienisz też aranżację swojego pokoju. Bawełniane nakrycie narzucić możesz na fotel, sofę czy łóżko lub na siebie, jeśli jesteś zmarzluchem. Kapa ma wymiary 130 x 170 cm oraz wykończenie z frędzlami. Jest ona dostępna w dwóch kolorach: błękitnym i jasnobłękitnym i posiada dwa wzory do wyboru: w prążki lub w delikatną kratę.

Gruba bawełniana narzuta ochroni Twoją kołdrę i poduszki przed przypadkowym zaplamieniem czy zalaniem. Sprawi też, że jesienny wieczór stanie się cieplejszy i przytulniejszy. Dobierz do niej dodatkowe, duże poduchy i ciesz się domowym komfortem.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.708 kg
Do pobrania