Koc Rabbit – miękki niczym królicze futerko

W długie jesienne wieczory nie ma nic lepszego niż relaks z ulubioną książką lub dobrym filmem pod ciepłym kocem. Jeśli szczególnie cenisz sobie miękkość i najwyższą jakość wykonania, sięgnij po koc Rabbit, pod którym na pewno nie zmarzniesz.Faktura koca przypomina w dotyku miękkie futerko królika. Koc dekoracyjny Rabbit to nie tylko niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku nakrycie ale również świetna dekoracja do sypialni lub salonu! Połóż go na kanapie lub fotelu i zobacz, że Twoje wnętrze stało się bardziej przytulne.

Koc Rabbit ma wymiary 130 x 170 cm, dzięki czemu najlepiej sprawdzi się na łóżkach jednoosobowych. Czarny koc stosować można dwustronnie: z jednej strony ma lśniącą, aksamitną powierzchnię, z drugiej natomiast ciepłą i miękką imitację futerka.

Ciepły koc wykonany został w 100% z wysokiej jakości poliestru - materiału, pod którym szybko się rozgrzejesz. Aby stworzyć spójną aranżację, dobierz do koca poduszki dekoracyjne w pasujących lub kontrastowych kolorach. Duży wybór modnych tekstyliów do sypialni znajdziesz w ofercie Black Red White online.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 130 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania