Koc Bonito - niezwykła miękkość w luksusowym stylu

Ciepły koc to rekwizyt niezbędny w każdej domowej scenerii - za jego pomocą stworzysz przytulny klimat w sypialni lub salonie, a w chłodne dni okryjesz się nim podczas oglądania telewizji. Jeśli nadal szukasz tego idealnego, polecamy Ci wyjątkowo miękki koc Bonito.

Choć tego nie widzisz, to koc jest bardzo delikatny i jedwabisty w dotyku - to czysta przyjemność otulać się nim po wyjściu z kąpieli czy w trakcie wieczornych pogawędek na tarasie. Puszyste włókna i niejednolita faktura sprawiają, że materiał przypomina z wyglądu (i w dotyku) naturalne futro! To bardzo dekoracyjny koc , więc możesz go wykorzystać do stylizacji łóżka w sypialni czy kompletu wypoczynkowego w salonie. Dzięki przędzy poliestrowej jest bardzo wytrzymały i nie gniecie się, więc długo będzie cieszył oczy świeżym wyglądem. W dodatku narzuta łatwo schnie, więc po wypraniu szybko wróci na swoje miejsce.

Szary koc wyglądający jak futro to efektowny dodatek do zimowych aranżacji. Możesz włożyć go do ozdobnego kosza, choć najpiękniej prezentuje się rzucony „niedbale” na łóżku, kanapie czy fotelu. Koc może również swobodnie zwisać z ławki, na której umieścisz również dekoracyjne poduszki.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.22 kg
Do pobrania