Koc flanelowy Marmur – zawiń się w ciepły kłębuszek

Jesienią i zimą więcej czasu spędzamy w domu. Warto, by ten czas był tak przyjemny, jak tylko się da. Stwórz w mieszkaniu swoją strefę komfortu, w której przezimujesz aż do wiosny i zapomnisz o mrozie. Wykorzystaj do tego przemyślane dodatki i dekoracje, w tym świece zapachowe i olejki, kule świetlne, latarenki oraz miękkie tekstylia. Zaciemniające zasłony, grube dywany, w których zapadają się stopy oraz miękkie koce dodatkowo wytłumią nieco hałasy z zewnątrz.

Przyjemny dla ciała koc flanelowy Marmur w błyskawiczny sposób pomoże Ci zasłać łóżko w sypialni czy salonie. Flanelowe, jasnoszare nakrycie z wzorem imitującym pęknięcia na marmurze świetnie wystylizuje sofę, fotel czy łóżko w sypialni. Możesz też się w niego zawinąć, jeśli łatwo marzniesz. Koc ma wymiary 150 x 200 cm. Uniwersalny kolor umożliwia dopasowanie go do wielu aranżacji.

Miękka narzuta sprawi, że jesienno-zimowe wieczory miną szybko – nawet się nie obejrzysz, kiedy wróci wiosna. Wprowadź do wnętrza ciepło w chłodniejsze dni.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania