Koc akrylowy dekoracyjny Soft – zapewnia przytulną aranżację i ciepłe stopy

Gruby i ciepły koc to obowiązkowy zakup do każdego domu – w dzień może pełnić funkcję narzuty i dekoracji wnętrza, a wieczorami ochroni domowników przed chłodem. Nie możesz znaleźć odpowiedniego? W BRW polecamy mięciutki koc akrylowy Soft.

Jeśli oczekujesz, że Twój koc pozostanie puszysty i delikatny w dotyku nawet po wielokrotnym praniu, ten model będzie doskonałym wyborem. Włókna akrylowe zachowują sprężystość, dzięki czemu koc nie wygniata się i długo prezentuje się jak nowy. Kolejną zaletą tego materiału jest łatwość utrzymania w czystości – pled nadaje się do prania (w 40°C) i szybko schnie. Możesz go wykorzystać również jako koc dekoracyjny – lamówka powoduje, że materiał zyskuje estetyczne wykończenie i nie traci pierwotnego kształtu. Beżowy kolor jest na tyle uniwersalny, że bez trudu dopasujesz pled do aranżacji utrzymanej w ciepłych barwach ziemi.

Koc akrylowy dekoracyjny Soft sprawi, że Twój salon stanie się bardziej przytulny – najlepszy efekt uzyskasz, jeśli włożysz pled do ładnego kosza lub rzucisz go luźno na kanapę. Koc możesz wykorzystać także w sypialni jako narzutę na łóżko lub wkład do pościeli.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Waga 1.818 kg
Do pobrania