Koc dekoracyjny Otello – ciepły i delikatny w dotyku

Wypoczynek w domowych pieleszach nie zawsze przebiega zgodnie z planem – czasami coś Ci przeszkadza, np. nagłe ochłodzenie, do którego może dojść nawet w środku lata. Dlatego warto zawczasu zaopatrzyć się w przytulne okrycie, takie jak miękki i ciepły koc Otello.

Choć przy marznących stopach design schodzi na dalszy plan, warto zwrócić uwagę na ciekawe tłoczenie powtarzające się na szarym materiale. Orientalny wzór oraz zgodny z najnowszymi trendami kolor przemawiają za tym, aby użyć koca jako narzuty. Duży rozmiar (170x210 cm) umożliwia przykrycie standardowego łóżka dwuosobowego, a także kanapy w salonie. Dzięki zastosowaniu przędzy poliestrowej koc dekoracyjny Otello jest wytrzymały i łatwy w czyszczeniu, a tym samym doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Syntetyczny materiał nie gniecie się i nie traci kolorów, dzięki czemu narzuta zachowa estetyczny wygląd przez wiele lat.

Koc to świetny sposób na stworzenie przytulnego klimatu w salonie – wystarczy włożyć go do dużego kosza i umieścić w pobliżu fotela lub kanapy. Szary, miękki koc pasuje również do sypialni w nowoczesnym stylu – jeśli lubisz kontrasty, możesz go zestawić z pościelą w kolorze fuksji lub czerwieni.

Wymiary
Długość 210 cm
Szerokość 170 cm
Waga 1.094 kg
Do pobrania