Koc dekoracyjny Otello – poczuj ciepło i miękkość na własnej skórze

Przytulność nie ma granic, przynajmniej w urządzaniu sypialni – czasami pościel i narzuta to za mało, zwłaszcza jeśli lubisz po pracy zanurzyć się na chwilę w mięciutkim posłaniu. Dlatego polecamy Ci koc dekoracyjny Otello, dzięki któremu Twoje łóżko stanie się prawdziwie komfortowe.

Przyjemne w dotyku tekstylia to niezbędny element w sypialni – jeśli takich Ci brakuje, to za pomocą tego koca szybko nadrobisz zaległości w aranżacji. Lekki i niezwykle miękki materiał sprawi, że chętnie wykorzystasz go również w zastępstwie kołdry. Koc o wielkości 170x210 cm pozwala na swobodne otulenie się, a przy tym umożliwia dokładne nakrycie standardowego łóżka czy kanapy. Beżowy kolor jest dość uniwersalny, dzięki czemu narzuta będzie pasować zarówno do ciemnych, jak i jasnych mebli. Tłoczony wzór jest bardzo subtelny, lecz nadaje kocowi niepowtarzalny, nieco orientalny charakter.

Miękki, ciepły koc pozwala tworzyć rozmaite stylizacje mebli wypoczynkowych – możesz rozłożyć go na łóżku jak narzutę, choć równie dobrze prezentuje się „niedbale” rzucony na oparcie kanapy. Jeśli chwilowo nie będziesz go używać, możesz włożyć go do ozdobnego kosza i postawić w widocznym miejscu.

Wymiary
Długość 210 cm
Szerokość 170 cm
Waga 1.094 kg
Do pobrania