Ciepły koc w kratę – ogrzeje Cię w niejeden zimowy wieczór

Zimą świat wygląda inaczej. Dni są krótsze, rzadko widzimy pełne słońce, a my tylko marzymy o tym, by otulić się ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty i książką. Właśnie na takie dni polecamy Ci koc w kratę. Będzie Ci towarzyszył w niejeden zimowy wieczór.

Czarno-czerwony koc, który Ci proponujemy, ma wymiary 160 × 200 cm, więc będzie świetny dla jednej osoby, ale spokojnie zmieszczą się pod nim też dwie. Materiał ma gramaturę 350 gsm, co oznacza, że jest grubszy i przez to cieplejszy. Będzie idealnym wyborem dla zmarzluchów.

Zwróć też uwagę na piękny wzór koca – czerwono-czarna krata to motyw, który nie wychodzi z mody już od kilku sezonów. Doskonale wpisze się w świąteczne dekoracje domu utrzymane w podobnej kolorystyce.

Koc w kratę będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Jeśli chcesz do niego dobrać pasujące poduszki na sofę, wybierz te w kolorze czerwonym lub czarnym (jeśli lubisz zdecydowane aranżacje). Świetnie będą się też prezentowały także poduszki w wersji nude. Wtedy całość będzie wyglądała spokojniej.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.168 kg
Do pobrania