Kocyk dwustronny Ines Autka

 

Dwustronny kocyk dla dziecka tworzony z myślą o najmłodszych pasjonatach motoryzacji. Dekorujące go autka pobudzą wyobraźnię malucha, a miły w dotyku materiał przyjemnie go otuli i ochroni przed chłodem.

 

Naturalny materiał

Kocyk powstał wyłącznie z wysokiej jakości bawełny jersey. Naturalna tkanina daje gwarancję optymalnej cyrkulacji powietrza i ochrony przed przegrzaniem. Jest bezpieczna i przyjemna w kontakcie z delikatną skórą dziecka. Kocyk może służyć dziecku przez cały rok, a wymiary 75x100 cm otulą nie tylko malucha, ale też starszego przedszkolaka. Lekki kocyk bez problemu zabierzecie ze sobą na spacer lub w podróż, a widoczne na nim autka zainspirują dziecko do zabawy.

 

Funkcjonalny element dekoracji

Przytulny kocyk to coś więcej, niż ochrona dziecka przed chłodem. To również element wyposażenia pokoju dziecięcego. Ciepła kolorystyka podkreśli przytulny charakter kocyka i ociepli wnętrze, harmonijnie wpisując się w bogatą kolorystykę wystroju pokoju. To doskonały pomysł na praktyczny prezent, który będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 75 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania