Kocyk dwustronny Ines Deer

 

Dwustronny kocyk bawełniany dla dziecka od pierwszych dni życia. Idealny do łóżeczka, wózka lub fotelika samochodowego. Przyda się do otulenia malucha w domu, na spacerze i w podróży.

 

Funkcjonalna dekoracja pokoju

Stonowane, pastelowe odcienie harmonijnie wkomponują się w delikatną aranżację pokoju dziecka, a nadrukowany z jednej strony koca wzór jelenia przyciągnie do siebie wzrok i pobudzi wyobraźnię malucha. Delikatny dla wrażliwej skóry malucha materiał przyjemnie otuli bobasa już w pierwszych dniach jego życia. Wysoka jakość materiału i wykonania z dbałością o detale będą mu służyć przez cały okres dzieciństwa.

 

Wysoka jakość naturalnej bawełny

Kocyk bawełniany dwustronny o wymiarach 75x100 zaprojektowany został z myślą o tym, by swoją funkcjonalnością służyć nawet najmłodszym oseskom. Naturalny materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie musisz więc martwić się, że przykryty nim maluszek się przegrzeje. Wysoka jakość bawełny gwarantuje, że kocyk nie odkształci się i nie odbarwi w trakcie użytkowania. Będzie doskonałym prezentem dla nowego członka rodziny.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 75 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania