Komplet 3 patelni Smart – trzy w jednym praktyczne do niewielkiej kuchni

Komplet 3 patelni Smart zawiera trzy różnej wielkości patelnie i jedną uniwersalną, ergonomiczną rączkę. Patelnie nie powodują przywierania, bez trudu wyczyścisz je po smażeniu. Takie 3 w 1 to świetne rozwiązanie do małej metrażowo kuchni, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Właściwie to zajmuje go tyle, ile jedna patelnia, a ty zyskujesz trzy naczynia o różnej objętości, co pozwala zaoszczędzić energii, ponieważ czego innego potrzebujesz do usmażenia jajecznicy, a czego innego do kotletów. Patelnie mają czterowarstwowe dno i ścianki, które równomiernie się nagrzewają. Pasują do każdego rodzaju kuchenki.

Komplet 3 patelni Smart jest wykonany z aluminium. Nie zawierają substancji, które mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia. Mają klasyczny kształt, odpinana rączka jest bardzo wygodna. Można myć je w zmywarce. Kolor patelni – czarny. Średnice poszczególnych patelni wynoszą: 20, 24 i 28 cm.

Najlepiej pasują do nowoczesnych kuchni. Możesz używać ich nawet dysponując niewielkim aneksem kuchennym, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w szafce. Pasują do różnych rodzajów wyposażenia.