Komplet 4 kubków Lava – doskonałe do domu i restauracji

Uniwersalny i nowoczesny komplet 4 kubków Lava to najlepsze, co możesz kupić do swojej kuchni i jadalni. Są bardzo pojemne, więc zyskają uznanie osób, które lubią pić duże ilości napojów takich jak kawa, herbata, cappuccino, kakao, czy nawet mleko. Nie zawsze mała filiżanka jest w stanie zaspokoić poranny apetyt na kawę lub herbatę, a pojemny kubek już tak. To także świetne rozwiązanie do hoteli i lokali gastronomicznych. Uniwersalny design, jakim charakteryzuje się komplet 4 kubków Lava, pasuje do zastawy klasycznej, nowoczesnej i eklektycznej.

Komplet 4 kubków Lava został wykonany z solidnego, grubego szkła. Kubki mają klasyczny kształt, rozszerzają się ku górze, a spore, łatwe do chwytania uszko, pomaga w wygodnym piciu napoju. Kubki są łatwe do utrzymania w czystości. Kolor kubków Lava to transparentny. Pojemność to 350 ml.

Taki komplet to idealne rozwiązanie na rodzinne śniadania lub kolacje. Pasuje do szklanych i ceramicznych talerzy oraz każdego rodzaju łyżeczek. Wygląda neutralnie, więc sprawdzi się również w biurach.

Wymiary
Średnica 8,2 cm
Wysokość 11,5 cm
Waga 1.8 kg
Do pobrania