Komplet 5 misek emaliowanych Róża – zachowaj świeżość jedzenia na dłużej

Zestaw emaliowanych pojemników z pokrywkami ułatwia przechowywanie żywności w lodówce. Pomoże też w zachowaniu świeżości produktów, dzięki czemu dłużej będziesz cieszyć się ulubionymi smakami. Zamykane pojemniki zapobiegają również mieszaniu się zapachów w lodówce. Intensywny aromat produktów takich jak cebula czy ryba pozostanie w szczelnie zamkniętej miseczce.

W pojemnikach możesz przechowywać również produkty sypkie w kuchennych szafkach, a także wykorzystać je jako pudełko na drugie śniadanie, wkładając do środka kanapkę czy zestaw warzyw do lunchu.

Pokrywki zostały wykonane z wytrzymałego, półtransparentnego tworzywa, które nie tylko jest odporne, ale także umożliwia sprawdzenie zawartości pojemników, bez konieczności ich otwierania.

Zestaw pięciu emaliowanych misek z pokrywkami zajmuje niewiele miejsca, bo pojemniki mieszczą się jeden w drugi. Zostały również przystosowane do mycia w zmywarce.

Wygodnym rozwiązaniem jest zróżnicowana wielkość, co pozwala na dopasowanie rozmiaru pojemnika do ilości przechowywanego w nim jedzenia. Dzięki temu oszczędzasz miejsce w lodówce lub szafce.

Emaliowane miseczki z pokrywkami są estetycznym dodatkiem do kuchni, a motyw róży, którym zostały ozdobione, wpasowuje się w kuchenną stylistykę.

· Wymiary: O10x4,7cm, O12x5,4cm, O14x6,1cm, O16x6,8cm, O18x7,5cm

· Pojemności: 260ml, 460ml, 730ml, 1L, 1,5L