Komplet 5 misek emaliowanych Lawenda – pozwól, by zapanował w kuchni porządek

Emaliowane miseczki z pokrywkami docenisz za praktyczność i wygodę użytkowania. To doskonały sposób na przechowywanie żywności w lodówce i produktów sypkich w kuchennej szafce. Dzięki nim jedzenie dłużej zachowa świeżość, a szczelne pokrywki zapobiegną mieszaniu się aromatów przechowywanych artykułów spożywczych.

Lekkość i szczelność pojemników sprawia, że są wygodnym lunchboxem, w którym możesz zabrać swoje drugie śniadanie do pracy. Wyprofilowane pokrywki z wytrzymałego tworzywa zapewniają łatwe zamykanie. Półtransparentne wykończenie sprawia, że możesz sprawdzić zawartość pojemnika bez konieczności otwierania go.

Kiedy pojemniki nie są w użyciu, ich przechowywanie zajmuje niewiele miejsca, bo z łatwością mieszczą się jeden w drugi. Możliwość mycia w zmywarce to ich kolejny atut.

Zestaw emaliowanych pojemników o zróżnicowanej wielkości to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu dopasujesz rozmiar pojemnika do ilości przechowywanego jedzenia i tym samym zaoszczędzisz miejsce w lodówce czy szafce.

Emaliowane miseczki z pokrywkami i motywem lawendy pomogą Ci w estetyczny sposób zorganizować przechowywanie żywności.

· Wymiary: O10x4,7cm, O12x5,4cm, O14x6,1cm, O16x6,8cm, O18x7,5cm

· Pojemności: 260ml, 460ml, 730ml, 1L, 1,5L

 

Wymiary
Wysokość 4-6,2 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania