Komplet 6 szklanek do whisky Quadro – kryształowe szkło do wytwornej degustacji

Podawanie luksusowej whisky w zwykłej szklance to afront wobec gości i samego trunku. Jeśli zatem należysz do koneserów gatunku, mamy dla Ciebie wspaniały komplet 6 szklanek do whisky Quadro. Wykorzystasz go na spotkaniach z przyjaciółmi lub wspólnikami, jak również podczas wieczornego relaksu w towarzystwie bursztynowego napoju.

Szklanki do whisky Quadro to dzieło znanej na całym świecie czeskiej marki Bohemia, która stosuje wysokiej jakości szkło crystalline (tzw. czeski kryształ). W odróżnieniu od zwykłego szkła kryształowego nie zawiera ołowiu i jest nieco lżejsze. Cechą wspólną jest wysoki współczynnik załamania światła, co uwidacznia się w postaci fantastycznych refleksów. O ekskluzywnym charakterze kompletu świadczy również unikalna forma. Ukośne szlify i nieregularne dno sprawiają, że szklanki do whisky prezentują się nadzwyczaj luksusowo.

Komplet do whisky Bohemia zawiera 6 szklanek po 340 ml – w sam raz na kameralne spotkania w gronie znajomych i rodziny. Jednak jeśli spodziewasz się wyjątkowej okazji, zamów zestaw z karafką. Choć dobra whisky zazwyczaj rozlewana jest do ładnych butelek, tylko efektowne naczynie wyeksponuje jej piękny kolor i doskonałą przejrzystość.

Wymiary
Szerokość 9,2 cm
Pojemność 340ml
Waga 2.43 kg
Do pobrania