Komplet 240 Semi Line wersja A

Z linią mebli Semi Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.

- Komplet Semi Line wersja A to sprawdzone połączenie przechowywania i eksponowania. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce, szufladę pod kuchenkę oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie są dedykowane szafki na kuchenkę i nad okap.

- Zestaw o szerokości 240 cm tworzy idealną zabudowę niewielkiej kuchni. Potrzebujesz więcej miejsca do dyspozycji? Rozbuduj zestaw o pojedyncze elementy, zgodnie z Twoimi potrzebami.

- Możesz dokupić blat o długości 240 (dostępny w opcji).

- Korpusy w kolorze dąb reveal zestawiono z frontami w kolorze biały połysk, dzięki czemu kuchnia będzie jasna, a zarazem przytulna.

- Zwróć uwagę na zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington. Dzięki niemu gładkie fronty wyglądają nowocześnie, a przy tym są wygodne w otwieraniu nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

- Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości.

- Sprawdź elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci i oświetlenie, które podniosą funkcjonalność kuchni.

- Na komplet Semi Line składa się 11 modułów, które możesz dopełnić za pomocą pojedynczych elementów dostępnych w ofercie.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 164.67 kg
Do pobrania