Komplet obiadowy Keiko Porcelit – sposób na oryginalne zastawienie stołu

Komplet obiadowy na 16 elementów w ciekawym, oryginalnym kolorze to doskonały pomysł na uzupełnienie każdej nowoczesnej kuchni. Może stanowić codzienny zestaw dla rodziny podczas posiłków. Zwykle zestawy są bardzo tradycyjne, białe lub z delikatnym wzorem. Tutaj atutem jest zdecydowany kolor, odbiegający od tego, do czego przywykliśmy.

Zestaw obiadowy Keiko idealnie współgra z nowoczesną kuchnią. Sprawdzi się także w pomieszczeniu urządzonym na styl minimalistyczny i loftowy. Przełamie standardy kuchni klasycznej na zasadzie nietypowego akcentu.

Komplet obiadowy Keiko wykonany jest z porcelitu. Dzięki wytrzymałości i trwałości materiału będziemy przez długi czas cieszyć się tymi modnymi i nowoczesnymi naczyniami. Komplet składa się z talerzy obiadowych, deserowych, misek na zupę i kubków. Kształt naczyń jest klasyczny. Kolorystycznie odbiega od typowych naczyń kuchennych, ponieważ jest czarny. Można myć go w zmywarce.

To doskonały pomysł na prezent, jeżeli chcemy podarować komuś coś do domu. W nowoczesnej kuchni i jadalni będzie wyglądać wręcz idealnie.

Wymiary
Waga 9.6 kg
Do pobrania