Komplet obiadowy Metropolis Jungle porcelana 18 el. – czar tropików

 

Nudzi Cię zwykła, gładka zastawa stołowa? Uwielbiasz otaczać się roślinami? Komplet obiadowy Metropolis Jungle dla 6 osób zrobi furorę na każdym przyjęciu. Radosny, tropikalny wzór ożywi aranżację wnętrza, a każde Twoje danie będzie wyglądać jeszcze apetyczniej.

 

Porcelanowy zestaw Metropolis Jungle obejmuje 18 elementów:

- 6 talerzy obiadowych o średnicy 27 cm,
- 6 talerzy głębokich o średnicy 21 cm,
- 6 talerzy deserowych o średnicy 19,5 cm.

 

Zwróć uwagę, że każdy rodzaj talerzy ma inny wzór, a jednocześnie tworzą idealnie spójną kompozycję. Energetyczna, zielono-turkusowa kolorystyka w połączeniu z modnym, roślinnym wzorem daje efekt, który z pewnością oczaruje Twoich gości. Jako ciekawostkę możesz zdradzić, że to projekt prosto ze słonecznych Włoch, a talerze są malowane ręcznie.

 

Całość wykonano z wysokiej jakości porcelany, dzięki czemu komplet nie tylko bardzo szlachetnie się prezentuje, ale jest też trwały i praktyczny. Talerze nadają się do mycia w zmywarce i użytku w mikrofali. 

 

Porcelana Metropolis Jungle to świetna propozycja dla miłośników roślin. Jeśli Twój dom przypomina już prawdziwą dżunglę i nie masz miejsca na kolejne okazy (chociaż podobno nigdy nie ma zbyt wielu roślin w domu), spraw sobie tę zachwycającą zastawę z motywem liści. Zestaw zapakowany jest w praktyczne pudełko, więc może być również doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

Wymiary
Średnica 27/21/19,5 cm
Waga 9.642 kg
Do pobrania