Komplet pościeli z bawełny satynowej - na dobry sen

Na jakość snu wpływa wiele czynników, temperatura w pokoju, oświetlenie, poziom stresu ale również to na czym śpimy. Możesz mieć najlepszy materac i dopasowaną poduszkę ale jeżeli wybierzesz nieodpowiednią dla siebie pościel, możesz czuć się niewyspany. Pościel z bawełny satynowej jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, do tego stopnia, że prawie nie czuć jej na skórze. Idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią oddychające lekkie materiały.

Stylowe mieszkanie, to również stylowa sypialnia. Nawet jeśli z sypialni korzystamy tylko w nocy podczas spania albo nasze łóżko większość czasu jest zaścielone, to warto mieć ubraną piękną pościel. Różnorodność wzorów i kolorystyki dostępnych pościeli pozwala na dobranie idealnie pasującej do naszej sypialni.

Pościel została zaprojektowana przez Łukasza Jemioła - polskiego projektanta. Inspiracja naturalnymi motywami w świecie designu bardzo mocno utrzymuje się na wysokim poziomie. Jeżeli Twoja sypialnia potrzebuje świeżego i nowoczesnego looku to ta pościel idealnie się wpisze w taki klimat. Komplet pościeli jest również świetnym pomysłem na prezent na parapetówkę jak i inne okazje.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.512 kg
Do pobrania