Komplet pościeli Motif – pościel do nowoczesnej sypialni

Jeśli zależy Ci na tym, aby jak najwięcej elementów wyposażenia Twojej sypialni sprzyjało udanemu wypoczynkowi, komplet pościeli Motif jest rozwiązaniem dla Ciebie! Dominującym kolorem poszew na kołdrę i poduszki jest kolor granatowy. Dzięki temu, że pościel jest utrzymana w tak ciemnej barwie, znacznie łatwiej będzie Ci się wyciszyć i zasnąć.

Komplet granatowej pościeli świetnie nadaje się do sypialni zaaranżowanych w nowoczesnym lub loftowym stylu. Pościel doskonale będzie się komponować z innym wyposażeniem pokoju utrzymanym w ciemniejszej kolorystyce, np. z lampą wiszącą z czarnym abażurem. Znajdujące się na poszwach wielokształtne wzory wprowadzą do wnętrza nieco swobodniejszej atmosfery.

Jeśli cenisz sobie poszwy na kołdrę i poduszkę wyprodukowane z wytrzymałego materiału, pościel bawełniana Motif jest tym, czego szukasz. Kolory na bawełnianej pościeli mogą być intensywne nawet po wielu praniach. Jednocześnie bawełna jest tkaniną przyjemną w dotyku, o czym możesz się przekonać, gdy przyłożysz policzek do poduszki z bawełnianą poszwą.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania