Uniwersalna pościel do nowoczesnej sypialni

Komplet Nantes to coś, czego potrzebujesz, żeby wprowadzić modny, a jednocześnie uniwersalny element do swojej sypialni. Ta gustowna pościel nadaje się do sypialni nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych. Pasuje do różnych typów łóżek, ale z pewnością pięknie się zgra z łóżkiem o ramie z jasnego drewna. Pozwala na komfortowy wypoczynek i jest przyjemna dla oka. Pasuje do sypialni osób w różnym wieku.

Komplet Nantes uszyty jest ze stuprocentowej bawełny, co oznacza, że będziemy mieć przewiewną pościel, która nie będzie powodować uczucia duszenia się latem i ogrzeje nas zimą.

Pościel bawełniana jest wytrzymała i można prać ją w wysokich temperaturach. Komplet zawiera klasyczną poszwę na kołdrę i dwie poszewki na poduszki. Kolory kompletu to biel i odcienie szarości. Wymiary wynoszą 160 × 200 (kołdra) oraz 2 razy 70 × 80 cm (poduszki).

Pasuje do pastelowych aranżacji sypialnych, gdzie razem z delikatnymi kolorami ścian i jasnymi meblami stworzy przyjazne i bezpieczne miejsce do wypoczynku.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.187 kg
Do pobrania