Komplet pościeli Winter 220 × 200 cm – uszyty z myślą o zimowych wieczorach

Chyba każdy się zgodzi, że nieodłącznym elementem w każdej sypialni jest wygodna pościel. A gdyby tak połączyć komfort z wyjątkowym designem? Taka właśnie jest pościel Winter, którą Ci oferujemy. Wyposaż w nią swoją sypialnię, a każdy wieczór będzie dla Ciebie wycieczką do zimowej krainy.

Komplet pościeli, który tu prezentujemy, to produkt wysokiej jakości, wykonany z bawełny 100%. Jest przyjemny w kontakcie ze skórą, więc nie musisz się obawiać, że drapiący materiał będzie zakłócał Twój sen.

Pościel została uszyta z myślą o zimowych miesiącach, stąd też błękitny kolor i śnieżne motywy na poduszkach i kołdrze. Będzie świetnie pasowała do nowoczesnych sypialni, ale też tych urządzonych w klasycznym stylu. Dobrze dopełni jasne pomieszczenie, ponieważ świetnie komponuje się z kolorem białym. Proponujemy Ci dobranie do niej prześcieradła właśnie w tym kolorze.

Na komplet bawełnianej pościeli Winter składa się poszewka na kołdrę o wymiarach 220 × 200 cm i dwie poszewki na poduszki o wymiarach 70 × 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 220 cm
Waga 1.45 kg
Do pobrania