Kontenerek Rodes – drobiazgi zawsze pod ręką

Nowoczesne wnętrza kuszą połączeniem prostoty i niezwykłego kunsztu designu. Jak je zaaranżować by było nie tylko stylowe, ale też funkcjonalne? Z pomocą przychodzi rozbudowana kolekcja Rodes, w której geometryczna forma brył została przełamana asymetrią umieszczenia półek – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Tym, co ją wyróżnia jest kontrastujące połączenie kolorystyczne.  

Czy istnieje mebel, który doskonale sprawdzi się w sypialni i biurze? Tak! Kontenerek Rodes udowadnia, że możesz mieć pod ręką to, czego potrzebujesz. Ustawiony w sypialni będzie doskonałą szafką nocną na lampkę, leki czy książkę, zaś w gabinecie sprawdzi się jako dodatkowe miejsce na dokumenty lub artykuły biurowe.

Kompaktowy kontenerek o wymiarach 44,8 x 43,4 cm posiada:

- 2 szuflady na drobiazgi – ładowarki, akcesoria biurowe, kosmetyki pielęgnacyjne lub dokumenty.

Korpus w kolorze jesion belarus jest ramą dla jednego frontu w kolorze dąb czarny.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Komfort użytkowania mebla podnoszą prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem, dzięki czemu zyskujesz wygodny dostęp do zawartości szuflad.

Kontenerek Rodes możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji. Ustaw obok niego komody, szafkę RTV, witryny, szafy i inne elementy tak, aby zyskać przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 43,5 cm
Waga 17 kg
Do pobrania